Sport

Lazio merr pozitën e katërt, Milani në presion

Lazio merr pozitën e katërt, Milani në presion

Lazio ka mposhtur Cagliarin me rezultat 3 me 0 për të marrë pozitën e katërt në tabelë dhe për të vënë në presion Milanin që përballet he Fiorentinan.

Mesfushori serb Milinkoviq-Saviq realizoi golin e parë në minutën e 12 para se Acerbi të shënonte për 2 me 0.