Sport

Tottenhami fiton derbin ndaj Arsenalin, kualifikohet në në gjysmëfinale të EFL Cup

Tottenhami fiton derbin ndaj Arsenalin, kualifikohet në në gjysmëfinale të EFL Cup
Foto: Reuters
 

Derbi londinez ndërmjet Arsenalit dhe Tottenhamit i ka takuar këtij të dytit.

Kjo fitore, e vlefshme për EFL Cup, e çon Tottenhamin në gjysmëfinale të kësaj kupe, transmeton Koha.net.