Goli i Salahut i jep shpresë Liverpoolit për kualifikim

Goli i Salahut i jep shpresë Liverpoolit për kualifikim

11 December 2018 21:51

Mohamed Salah i ka dhënë shpresë Liverpoolit që të sigurojë kalimin e grupeve në Ligën e Kampionëve në ndeshjen që po zhvillohet ndaj Napolit.

Egjiptiani realizoi gol në minutën e 34 dhe një fitore do të siguronte “Të kuqtë” për kalimin në fazën e eliminimit direkt në garën evropiane.

Anglezëve u duhet fitorja ndaj Napolit për të siguruar kualifikimin.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme