Sport

S’ka fitues në derbin Roma – Inter

Foto: Reuters
 

Roma dhe Interi kanë ndarë pikët në derbin e kësaj jave në Serie A.

2 me 2 ishte rezultati përfundimtar i takimit të sotëm, me Interin që e nisi më mirë takimin duke kaluar në epërsi në minutën e 37 përmes Keita Baldes, transmeton Koha.net.