Sport

Arsenali fiton derbin ndaj Tottenhamit

Arsenali fiton derbin ndaj Tottenhamit
Foto: Reuters

Derbi i Londrës ndërmjet Arsenalit dhe Tottenhamit i ka takuar të parit, transmeton Koha.net.

Spektakël golash prodhoi derbi i sotëm londinez, gjithsej gjashtë gola u shënuan, me vendësit që arkëtuan pikët e plota duke fituar me rezultat prej 4 me 2, transmeton Koha.net.