Sport

Dortmundi vazhdon me formën e lart

Dortmundi vazhdon me formën e lart
Foto: Reuters

Dortmundi ka shënuar fitore në shtëpi ndaj Freiburgut me rezultat prej 2 me 0, transmeton Koha.net.

Verdhezinjtë po kalojnë në një formë të shkëlqyer në Bundesligë, dhe mban kreun e tabelës me 33 pikë, transmeton Koha.net.