Dortmundi vazhdon me formën e lart Foto: Reuters

Dortmundi vazhdon me formën e lart

01 December 2018 17:21

Dortmundi ka shënuar fitore në shtëpi ndaj Freiburgut me rezultat prej 2 me 0, transmeton Koha.net.

Verdhezinjtë po kalojnë në një formë të shkëlqyer në Bundesligë, dhe mban kreun e tabelës me 33 pikë, transmeton Koha.net.

Reus e Alcacer ishin golashënuesit e sotëm që i siguruan pikët e plota Dortmundit.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme