Sport

Klopp: PSG-ja na bëri të dukemi si kasapë

Klopp: PSG-ja na bëri të dukemi si kasapë

Menaxheri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka pranuar se lojtarët e tij kanë mbetur të frustruar nga Paris Saint-Germaini të mërkurën mbrëma.

“Të kuqtë” pësuan humbje 2 me 1 në Paris dhe morën gjashtë karton të verdhë.