Sport

Chelsea interesohet për Underin e Romës

 

Chelsea raportohet se ka bërë gati një ofertë prej 35 milionë eurosh plus Andreas Christenseni për të transferuar Cengiz Underin nga Roma.

Sipas “Calciomercatoweb”, Maurizio Sarri dhe klubi i tij kanë kthyer vëmendjen e plotë kah reprezentuesi i Turqisë.