Sport

Muriqi flet për lidhjen me Guardiolan dhe fillimin e karrierës

Muriqi flet për lidhjen me Guardiolan dhe fillimin e karrierës
 

Në një intervistë ekskluzive për KTV-në, portieri i ri i Kosovës dhe i Manchester Cityt, Arijanet Muriqi, ka dhënë detaje nga karriera e tij në futboll.

Ai ka treguar se fillimisht ishte marrë me sportin e karatesë e më pas kishte dal në futboll.