Sport

Takimi i Pogbas me Messin shton zërat për kalim te Barça

Takimi i Pogbas me Messin shton zërat për kalim te Barça
 

Lionel Messi dhe Paul Pogba mund të mos jenë përfshirë në ekipet e Francës dhe Argjentinës gjatë ndeshjeve me kombëtare, por kanë pasur një bisedë të thellë në një darkë në Dubai.

Të dy udhëtuan drejt Emirateve Arabe, ku u bashkuan në restorantin e njohur të “Salt Bae”.