Sport

Dita kur fansat e Liverpoolit mbështesin Unitedin dhe Evertonin

Dita kur fansat e Liverpoolit mbështesin Unitedin dhe Evertonin
Foto: Reuters

Dita e nesërme mund jetë dita vendimtare e këtij sezoni, e që fansat e Liverpoolit i zë në një pozitë jo të zakonshme.

Liverpool Echo ka bërë një artikull në të cilin thotë se fansat e Liverpoolit nesër do të mbështesin rivalët e përbetuar, Manchester Unitedin dhe Evertonin.