Sport

Shaqiri: Jemi të fokusuar vetëm në vetvete, vështirë ndaj Fulhamit

Shaqiri: Jemi të fokusuar vetëm në vetvete, vështirë ndaj Fulhamit
 

Xherdan Shaqiri thotë se Liverpooli duhet të jetë i fokusuar vetëm në vetvete dhe të mos shikojë ekipet e tjera pasi është ende herët.

“Mendoj se duhet të injorojmë rezultatet e ekipeve të tjera. Duhet të shikojmë veten dhe të performojmë javë pas jave, të provojmë të qëndrojmë në nivelin më të lartë dhe të fitojmë ndeshjet në mënyrë që në fund të sezonit të mund të themi se jemi krenar me lojën në këtë sezon dhe dhamë gjithçka”, ka thënë Shaqiri për faqen zyrtare të klubit, transmeton Koha.net.