Sport

Muriqi i shënon liderit, por nuk shpëton Rizesporin nga humbja

Muriqi i shënon liderit, por nuk shpëton Rizesporin nga humbja

Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi ka shënuar gol, në humbjen që ekipi i tij Rizespor e pësoi nga lideri Basaksehir, 1 me 2.

Mysafirët krijuan epërsinë prej 0-2 përmes Da Costas dhe Bajiqit, transmeton Koha.net.