Sport

Shaqiri mund të huazohet te Galatasaray

 

Mesfushori Xherdan Shaqiri mund të huazohet te skuadra turke, Galatasaray.

“Xherdan Shaqiri (27), i cili u transferua në verë te Liverpooli është shënjestruar nga Galatasaray. Ish-lojtari i Bayern Muenchenit dhe Stoke Cityt mund të huazohet në janar”, shkruan të mërkurën “transfermarketweb.com”, transmeton Koha.net.