Sport

Neymar dëshiron të kthehet në Barcelonë, thotë Montoya

Neymar dëshiron të kthehet në Barcelonë, thotë Montoya
 

Futbollisti brazilian Neymar, ka kohë që flitet se dëshiron të kthehet në Camp Nou, në klubin ku ai e bëri emrin e tij, dhe ish-shoku i tij nga ky ekip e sheh se kjo mund edhe të ndodhë në të vërtetë.

Sipas Martin Montoyës, ish-shoku nga ekipi, Neymar dëshiron rikthimin në Barcelonë, shkruan Goal.com, transmeton Koha.net.