Sport

Zeneli realizon gol të mrekulllueshëm për Heerenveenin

Zeneli realizon gol të mrekulllueshëm për Heerenveenin

Arbër Zeneli, ylli i Kosovës dhe Heerenveenit, ka realizuar një gol të jashtëzakonshëm ndaj Emmenit në xhiron e 11-të të Eredivisies holandeze.

Zeneli realizoi golin e epërsisë për Heerenveenin në minutën e 30-të nga një gjuajtje dënimi.