Sport

Trepça fiton derbin ndaj Bashkimit

Trepça fiton derbin ndaj Bashkimit
Foto: Ilustrim

Derbi i kësaj jave në Superligën e basketbollit kosovar ndërmjet Bashkimit dhe Trepçës, i ka takuar kësaj të fundit.

“Minatorët” arritën të shënojnë fitore në udhëtim me rezultat të ngushtë, 84-88, transmeton Koha.net.