Sport

Reali mposht Valladolidin

Reali mposht Valladolidin
Foto: Reuters
 

Real Madridi ka shënuar fitore në La Liga ndaj Valladolidit me rezultat prej 2 me 0.

“Los Blancos” dominoi këtë përballje dhe krijoi mjaft raste shënimi, transmeton Koha.net.