Fitojnë Feronikeli e Prishtina

Fitojnë Feronikeli e Prishtina

03 November 2018 15:35

Feronikeli dhe Prishtina kanë vazhduar me fitore në Superligën e Kosovës.

Klubi nga Drenasi mposhti Ballkanin me rezultat 1 me 0, ashtu siç fituan kryeqytetasit ndaj Drenicës.

Me këtë fitore Feronikeli mbetet në pozitën e parë me 32 pikë, dy më shumë se Prishtina në pozitën e dytë.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme