Sport

Arsenali e Chelsea kalojnë në çerekfinale të Kupës së Ligës

Arsenali e Chelsea kalojnë në çerekfinale të Kupës së Ligës
 

Arsenali dhe Chelsea kanë siguruar kualifikimin në çerekfinale të Kupës së Ligës në Angli.

“Topçinjtë” mposhtën Blackpoolin 2 me 1 me golat e Lichtsteinerit e Smith-Rowes, teksa te Blackbpooli shënoi O’Connor.