Sport

Momani sjell karikaturën për El Clasicon si Halloween

Momani sjell karikaturën për El Clasicon si Halloween

Karikaturisti i Goal, Omar Momani i ka kushtuar një vizatim të veçantë El Clasicos në ditën e Halloweenit.

Ai ka paraqitur Leo Messin e Cristiano Ronaldon, që munguan në ndeshjen ndërmjet Barcelonës dhe Realit, duke e shikuar një film horror me Luis Suarezin duke e kafshuar Julien Lopeteguin, transmeton Koha.net.