Sport

Formacionet zyrtare: Barcelona – Real Madrid

Formacionet zyrtare: Barcelona – Real Madrid
 

Janë publikuar formacionet zyrtare për El Clasicon e ardhshme mes Barcelonës dhe Real Madridit.

Dy gjigantët botërorë përballen sot në Camp Nou me fillim prej orës 16:15 në kuadër të xhiros së dhjetë në La Ligë.