Sport

Shaqiri me notën më të lartë ndaj Zvezdës

 

Xherdan Shaqiri ka bërë edhe një performancë shumë të mirë në fanellën e Liverpoolit.

Ai mori notën më të lartë në këtë ndeshje nga Liverpool Echo dhe ESPN, të cilat i dhanë notën 9 performancës së sotme të Shaqirit ndaj klubit serb Crvena Zvezda.