Bayerni me lehtësi fiton në Greqi

Bayerni me lehtësi fiton në Greqi

23 October 2018 20:56

Bayern Munichu ka mposhtur AEK-un e Athinës me rezultat 2 me 0 për të forcuar pozitën e parë të grupit në Ligën e Kampionëve.

Dy golat erdhën në pjesën e dytë kur realizuan Javi Martinez dhe Robert Lewandowski.

Me këtë fitore Bayerni ka shtatë pikë, tre më shumë se Ajaxi në pozitën e dytë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme