Sport

Bayerni me lehtësi fiton në Greqi

Bayerni me lehtësi fiton në Greqi

Bayern Munichu ka mposhtur AEK-un e Athinës me rezultat 2 me 0 për të forcuar pozitën e parë të grupit në Ligën e Kampionëve.

Dy golat erdhën në pjesën e dytë kur realizuan Javi Martinez dhe Robert Lewandowski.