Marotta afër Interit

Marotta afër Interit

23 October 2018 09:54

Drejtori i përgjithshëm i Juventusit, Giuseppe Marotta, raportohet se është afër bashkimit me Interin.

Sipas mediave italiane, 61-vjeçari do të largohet nga klubi dhe shumë shpejt do të jetë i lirë për të vazhduar karrierën te skuadrat tjera.

“Corriere dello Sport” shkruan se ndalesa e ardhshme e tij do të jetë Interi, me të cilin klub ka nisur bisedimet.

Marotta mund të marrë këtë rol nga janari.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme