Liverpooli kërkon mbi 22 milionë euro për Origin

Liverpooli kërkon mbi 22 milionë euro për Origin

18 October 2018 21:49

Liverpooli kërkon mbi 22 milionë për ta lënë të lirë sulmuesin Divock Origi në afatin kalimtar të janarit, raporton Liverpool Echo.

Belgu ka dështuar të sigurojë një vend në skuadrën e Jurgen Kloppit, dhe nuk është në planet e trajnerit gjerman, transmeton Koha.net.

Ai ka mbetur edhe prapa Daniel Sturridget, i cili ka filluar të rikthejë formën e dikurshme.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme