Sport

Klubi italian pas Hector Herreras

Klubi italian pas Hector Herreras
Foto: Reuters
 

Roma po mendon të përforcojë mesfushën për sezonin tjetër me Hector Herreran.

Futbollisti meksikan ka kontratë me Porton deri në fund të këtij stinori dhe të dyja palët kanë vendosur që mos ta vazhdojnë bashkëpunimin, transmeton kp.