Sport

Hysaj: Gara për titull s’ka përfunduar

Hysaj: Gara për titull s’ka përfunduar
Foto: Reuters
 

Mbrojtësi i Napolit, Elseid Hysaj insiston se Juventusi ende nuk e ka fituar titullin, dhe gara është ende e hapur.

“Bianconerët” kanë fituar Serinë A në shtatë vitet e fundit radhazi, duke e përfunduar sezonin e kaluar me katër pikë më tepër se Napoli, transmeton Koha.net.