Showbiz

Margot Robbie vishet përsëri si kukulla “Barbie”

 

Aktorja e Hollywoodit, Margot Robbie, sërish është veshur si kukulla “Barbie”, raportoi ENews.

Ndërsa merrte pjesë në ngjarjen “Gotham Awards 2023” në New York më 27 nëntor, Margot mahniti të pranishmit me një fustan të zi nga brendi “Prada”, mbi të cilin kishte veshur një pelerinë me material të zi të tejdukshëm dhe e cila kishte një fjongo të madhe që lidhej përpara.