Showbiz

Vendoset se kush është aktori që do ta luajë rolin e Donald Trumpit

 

Aktori i Hollywoodit, Sebastian Stan, do të luajë rolin e biznesmenit dhe ish-presidentit amerikan, Doanld Trump, raporton CNN.

Stan do të luajë në filmin “The Apprantice” së bashku me aktorët Maria Bakalova dhe Jeremy Strong.