Showbiz

Beyonce kritikohet për zbardhje të lëkurës, mbrohet nga nëna e saj

 

Këngëtarja e njohur Beyonce ka lyer flokët e saj më ngjyrë të bardhë ‘platinum’ dhe është veshur me një fustan me ngjyrë metalike argjendi nga brendi Versace në premierën e saj të filmit “Rainaissance World Tour concert film” në Los Angeles që u mbajt të shtunën, raporton revista People.

Dukjen e saj e kanë kritikuar shumë fansa e ndjekës duke i thënë se po mundohet ta zbardhë lëkurën e të duket sikur të ishte një grua e racës së bardhë.