Showbiz

Usher do të performojë në Super Bowl

 

Ikona e zhanrit R&B do të ngjitet se skenën e stadiumit “Allegiant” të Las Vegasit më 11 shkurt të vitit 2024 për të performuar në spektaklin e mirënjohur “Super Bowl”.

Apple News nxori video të shumta promovuese me yje si Kim Kardashian, Deion Sanders, Odell Beckham Jr. dhe Marshawn Lynch duke i dhënë lajmin emocionues të shfaqjes Usherit që tingëllonte skeptik në një telefonatë.