Showbiz

Demi Moore publikon videon e familjes duke i kënduar Bruce Willisit për ditëlindje

Bruce Willis shfaqet për herë të parë pas publikimit të diagnozës
 

Familja e Bruce Wills po feston ditën e tij të veçantë me dashuri, të qeshura dhe këngë për ditëlindje.

Për nder të ditëlindjes së 68-ë të Willsit të dielën, ish-gruaja Demi Moore postoi një video në Instagram ku shihej familja, përfshirë gruan e tij Emma Heming Willis dhe fëmijët e tij, duke kënduar këngën e ditëlindjes.