Showbiz

Kendall Jenner thuhet se është në lidhje me Bad Bunny

 

Kendall Jenner thuhet se është në lidhje me Bad Bunnyn.

Modelja 27-vjeçare dhe ylli 28-vjeçar i muzikës u panë së bashku në Los Anxhelos gjatë fundjavës dhe thuhet se ata "po shijojnë shoqërinë e njëri-tjetrit".