Showbiz

Pamela Anderson ende shpreson ta gjejë burrin numër gjashtë

 

Pamela Anderson po shpreson që të martohet sërish.

Ylli i "Baywatch" është martuar gjashtë herë – përfshirë atë me Rick Salomon për dy herë - por ajo ende beson në dashuri dhe ka konfirmuar se mbetet e hapur ndaj idesë për t'u lidhur sërish nëse më në fund gjen mashkullin e duhur, shkroi FemaleFirst.