Showbiz

Rita Ora shfaqet me unazë të madhe diamanti gjatë performancës në Londër, pak pasi konfirmoi martesën

 

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka treguar një unazë të madhe diamanti të shtunën derisa ka performuar në një klub nate në Londër, pak ditë pasi ka konfirmuar martesën e saj me regjisorin Taika Waititi, raportoi të hënën "Daily Mail".

32-vjeçarja tregoi unazën me shirit argjendi dhe një gur blu në mes, në dorën e saj të majtë teksa u ngjit në skenë.