Showbiz

Fansat të shqetësuar me pamjen e jashtme të Bruce Willis

 

Aktori i Hollivudit, Bruce Willis, është fotografuar teksa ishte në Los Angeles dhe për shkak të betejës me afazinë, pamja e jashtme ka shqetësuar fansat e tij, shkruan DailyMail.

Bruce Willis është fotografuar në një stil të zakonshëm gjatë një shëtitjeje në Los Angeles. Në foto ai shihet duke u shëtitur me miqtë dhe dukej mjaft i lodhur, gjë që ka shqetësuar fansat e aktorit.