Showbiz

Mediat spanjolle: Pique tradhton edhe të dashurën e re

Në të majtë: Pique dhe Clara / në të djathtë: Julia Puig
 

Pasi këngëtarja Shakira së fundmi i kushtoi një këngë ndarje Gerard Piques, duket se futbollisti nuk ka në plan të qetësohet. Madje, mediat spanjolle shkruajnë se ai së fundmi ka tradhtuar të dashurën e tij të re, Clara Chia Marta, ka shkruar gazetari Jordi Martin, transmeton Marca. 

Mesa duket, Clara ka ikur nga shtëpia e Piques pak ditë më parë dhe ka shkuar të jetojë me prindërit e saj.