Showbiz

Kylie Jenner raportohet të jetë ndarë nga Travis Scott

Foto: AP
 

Kylie Jenner dhe Travis Scott raportohet se nuk janë më bashkë.

Një burim ka thënë për revistën “People” se miliarderja 25-vjeçare dhe reperi amerikan janë ndarë.