Showbiz

Vdiq aktorja Kirstie Alley në moshën 71-vjeçare

Foto: AP/Associated Press
 

Ylli i filmave komedi, Kirstie Alley, ka vdekur në moshën 71-vjeçare pas një beteje të shkurtër me kancerin.

Lajmin e konfirmuan fëmijët e aktores, True dhe Lily, përmes rrjeteve sociale.