Showbiz

Rita Ora mahnit me kreacionin e disenjatores shqiptare Nensi Dojaka

Foto: AP/Associated Press
 

Ylli i muzikës, Rita Ora, duket e panjohur e veshur me një fustan të tejdukshëm dhe grim të veçantë, në edicionin e sivjetmë të ceremoninë “British Fashion Awards”.

31-vjeçarja i vuri në pah format e trupit përmes fustanit të kuq, të krijuar nga disenjatorja shqiptare më ‘in’ për momentin në fushën e modës, Nensi Dojaka.