Showbiz

“The Recruit”, seriali i ri me spiun i Netflixit

 

Filmat dhe serialet televizive me spiunë kanë një histori të gjatë të dominimit të industrisë. Nga filmat me agjentin sekret James Bond e deri te trileri modern i animuar, “Spy x Family”, këto koncepte kanë qenë gjithmonë mbresëlënëse, të mbushura me skena aksion dhe komplote interesante.

Tani, aktori i ri hollywoodian, Noah Centineo, vjen në rolin e një agjenti të CIA-së në serialin e zhanrit dramë dhe triler, “The Recruit”.