Showbiz

Sfidat e Cara Delevingne me orientimin seksual e kanë bërë ta mendojë vetëvrasjen

 

Ylli i modës, Cara Delevignne, e ka bërë të ditur se beteja e saj disa vjeçare me orientimin seksual, e ka bërë të mendoj të vetëvritet.

Modelja 30-vjeçare e shndërruar në aktore, e cila identifikohet si ‘queer’, brengosej se nuk ishte njeri normal kur filloi të dyshojë në orientimin e saj seksual. Por, tani i vjen mirë që nuk ka vendosur t’ia marr jetën vetes, sepse sot është në pozitën për t’i ndihmuar dhe mbështetur të rinjtë tjerë të cilët po kalojnë nëpër të njëjtën periudhë të dyshimit, sikurse ajo.