Showbiz

Rita Ora kritikon mediat ngase i japin shumë vëmendje jetës së saj personale

 

Këngëtarja me prejardhje kosovare dhe famë botërore, Rita Ora, ka kritikuar vëmendjen e mediave për jetën e saj private, duke thënë se marrëdhëniet e meshkujve me gra të ndryshme nuk marrin të njëjtën vëmendje.

“Unë e jetoj jetën në maksimum. Jam një person shumë pasionant kur vjen puna te dashuria, por nuk e bazoj jetën tek lidhjet e mia të dashurisë”, tha këngëtarja në një intervistë të fundit me prezantuesin, Louis Theroux, e cila transmetohet të martën (29 nëntor).