Showbiz

Madonna publikon video pa grim, tronditen fansat

 

Këngëtarja e njohur Madonna tronditi sërish fansat, por këtë herë nuk bëhet fjalë për efektet dhe sasinë e madhe të grimit, por për pamjen e fytyrës pa grim.

Madonna shpesh akuzohet se ka përdorur efekte në foto dhe video që e bëjnë atë të duket e panjohur. Këtë herë ajo ka vendosur t'u tregojë të gjithëve se si duket pa asgjë në fytyrë.