Showbiz

Aktorja 48-vjeçare, Hilary Swank, po pret binjakë

 

Hilary Swank po e zgjeron familjen e saj.

Aktorja fituese e çmimit prestigjioz “Oscar”, ka bërë të ditur të mërkurën, në “Good Morning America” se ajo dhe bashkëshorti i saj, Philip Schneider janë duke pritur binjakë.