Showbiz

Pique thumbon Shakiran: Ndihem më i ri me Clara Chian

 

Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, dhe Clara Chia Marti nuk e fshehin më romancën e tyre nga kamerat, edhe pse katalanasi vazhdon të luftojë për kujdestarinë e fëmijëve të tij me Shakiran.

Pique dhe partnerja e tij e re e shijuan udhëtimin në Paris ditëve të fundit.