Showbiz

Post Malone e ka vështirë të qëndrojë larg vajzës së tij

 

Reperi i famshëm amerikan, Post Malone, e pranon se po e ka të vështirë të qëndrojë larg vajzës së tij të vogël gjatë kohës sa është në turne, raportoi të hënën portali “Female”.

Në muajin qershor, ylli i hitit “Circles” e konfirmoi lajmin se është bërë baba për herë të parë, dhe tani thotë se i thyhet zemra sa herë detyrohet të largohet nga e bija për periudha të gjata kohore.