Showbiz

Era Istrefi e Don Xhoni me fjalë të ëmbla për njëri-tjetrin

 

Era Istrefi dhe Don Xhoni do ta publikojnë të enjten vonë bashkëpunimin e tyre të parë.

Dyshja është parë e afërt së fundmi, me një video që qarkulloi këtë muaj në rrjete sociale ku ata shiheshin duke u përqafuar.