Showbiz

Përmes muzikës, Shakira shprehet rreth raportit me Gerard Piquén

Foto: AP/Associated Press
 

Ylli latin i muzikës, Shakira, besohet se i referohet raportit me ish të dashurin, Gerard Piqué, në këngën e saj të fundit, “Te Felicito”.

Këngëtarja 45-vjeçare e lindur në Kolumbi, në këngën e saj të re në gjuhën spanjolle dëgjohet duke thënë: “E kam thyer veten në copa vetëm për të të bërë ty të plotë, jam paralajmëruar për këtë por nuk ua vura veshin të tjerëve, mos më thuaj se të vjen keq, sepse të njoh mirë dhe e di që po gënjen”.